Bize Ulaşın

İade ve Değişim Şartları

Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade veya değişim hakkı bu sürede (1) sefer kullanılabilir. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı tahrip edilmiş, kullanılmış, üzerinde kişiye özel değişiklik yapılmış (Bütün yüzük modellerimiz standart ölçülerdedir. Eğer orjinal ölçüde istemez iseniz yani herhangi bir yüzük ölçüsü seçerseniz, yüzükde tadilat yapılacağı için orjinalliği bozulmuş olacaktır) vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren on beş (15) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1-3 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Havale iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir tahrip, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo masrafları müşteri tarafından ödenecektir..

 

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Sepetim